Fundacja KAN VISION to kontynuacja działań grupy artystów MUZY I CIENIE.

Łącząc świat sztuki i technologii, tworzymy projekty nietypowe i ponadczasowe, ukazując ich ukryty i nieograniczony potencjał. Najtrudniej jest pokazać rzeczy nieoczywiste, które na pierwszy rzut oka wydają się odbiorcy niezrozumiałe. Pomagamy odczytać i zrozumieć, w czym tkwi ich siła i wartość.

Cień, jeśli pozostaje w zamknięciu, jest niczym puszka Pandory, pełna sekretów, których boimy się, ze zniszczą wszystko to, co kochamy i na czym nam zależy. Lecz jeśli otworzymy puszkę, odkryjemy, ze to, co jest w jej wnętrzu, ma moc radykalnej i pozytywnej zmiany naszego życia.

 

Wydostaniemy się z iluzji, która otoczyła nas nasza ciemna strona i ujrzymy świat w nowym świetle. Współczucie, jakiego doznamy wobec siebie, rozbudzi nasza wewnętrzna pewność i odwagę, gdy otworzymy nasze serca na świat wokół nas. Siła, którą wydobędziemy na światło dzienne, pomoże nam zmierzyć się ze strachem, który trzymał nas w potrzasku i popchnie nas naprzód ku osiąganiu najwyższych możliwości. Z dala od obaw, panując nad cieniem, możemy być nierozerwalna całością, autentyczni, czerpać z naszej siły, uwalniać nasze pragnienia i realizować nasze marzenia.