Z wizytą w mydlarni Cztery Szpaki

Autor: Aneta Gawędzka-Paniczko

Wonne oleje, melisa i dynia, do tego wanilia i odrobina lawendy. Brzmi jak przepis na pyszny deser? Coś w tym jest, z tym że zamiast deseru mamy codzienny rytuał pielęgnacji i odnowy ciała. Domowe i ekologiczne spa zagościło w Białymstoku i całkiem dobrze sobie radzi. Zajrzyjcie i sprawdźcie, czym mogą Was zaskoczyć Cztery Szpaki!

Mydlarni Cztery Szpaki z pewnością znajdziemy składniki do wykonania baniek mydlanych, ale znacznie lepiej wykorzystamy czas, buszując między półkami w poszukiwaniu idealnego musu do ciała, mydła do włosów, wody kwiatowej lub peelingu, który zamieni skórę w aksamit…

Cztery Szpaki to firma rodzinna, mydlarnia z prawdziwego zdarzenia, prowadzona przez Dusię i Tomka, których od zawsze cieszyło rękodzieło. Wszystkie wyroby w mydlarni są produkowane z uwagą i aptekarską precyzją, powstają w duchu ekologii i poszanowania środowiska.

Nie uświadczymy tam żadnych sztucznych dodatków, składniki są dobierane według tradycyjnych (i skutecznych!) receptur, w których słowa „chemia”, „parabeny” czy „konserwanty” nigdy nie istniały.

Zdrowe, uniwersalne i wykraczające poza ramy, w których zamyka się filozofia stosowania mydła czy szamponu. Wystarczy spojrzeć na opisy produktów (polecamy Waligórę!), by wiedzieć, że fantazja nie opuszcza właścicieli nawet w biznesie. Dusia i Tomek, jak sami wyznają, robią rzeczy zdrowe i cieszą się, że mogą się nimi dzielić. Przejeżdżając w pobliżu ulicy Żelaznej w Białymstoku, wpadnijcie po kostkę mydła do Mydlarni Cztery Szpaki.

Zajrzyjcie też koniecznie do ich sklepu internetowego www.4szpaki.pl. Wonne wrażenia zawsze w pakiecie!

Zobacz więcej