Kiedy dochodzi do spotkania Muz i Cieni, nowa wizja zaczyna nabierać realnych kształtów.
Jednym z nich jest magazyn KAN VISION.

Prezentujemy w nim innowacyjną technologię i filozofię działań grupy KAN, które firma rozwijała w czasie swojej 25-letniej obecności na rynku instalacyjnym. Opowiadamy o obiektach i ich użytkownikach, odkrywając przed światem wspólny mianownik. Dziękujemy twórcom sztuki, architektom i inżynierom, za to, że ich starania przełożyły się na
pełną harmonii całość.

Dobrze mieszka się nie tylko w pięknych, estetycznie urządzonych przestrzeniach, ale i takich, w których zastosowano najlepszą innowacyjną technologię. W jednym miejscu sztuka, dobry design i myśl projektanta spotykają się z myślą techniczną, która od tej chwili będzie towarzyszyć wnętrzu i mieszkańcom przez następne lata.

Systemy KAN-therm żyją swoim dalszym życiem, będąc blisko tego, co następuje później – są niewidzialne i niezawodne. My również dyskretnie przyglądamy się temu, w czym firma – o czym mówię z dumą – miała swój niemały udział. Przed Państwem KAN VISION, kolejny krok do realizacji naszych wizji.

 

Zapraszam do lektury!
Joanna Filas Kaczan
Kan Therm
Aktualności ▼
Zobacz najnowsze wydanie ▼
Earth without art is just eh.

Wierzymy w kreatywność, pasję i innowacyjność. Jesteś artystą lub kreatywnym projektantem wnętrz? To właśnie miejsce dla Ciebie. Witamy w Kan Vision.